Sędzia Barbara Konińska

Sędzia Barbara Konińska z domu Zięba urodziła się w 1976 roku w Wodzisławiu Śląskim i orzeka w II Wydziale Cywilnym (Ośrodek Zamiejscowy w Rybniku) Sądu Okręgowego w Gliwicach. Reguły przydziału sprawa dla tej sędzi: 100% czynności orzeczniczych.

Osądź tę sędzię – opublikuj pod spodem swą opinię o niej. Prosimy o opinię obiektywną, z uzasadnieniem szczególnie jeżeli jest to opinia negatywna. Może inne osoby skorzystają z niej, może zechcą nawiązać z Tobą kontakt. My tej sędzi nie znamy.


  1. Pani sędzia nie czyta akt, sędziuje wg. własnych sympatii. Wystarczy, że lubiana strona wypowie serię kłamstw, która nie ma odzwierciedlania w dowodach – wyrok jest taki, że druga strona „nie zaprzeczyła” (.. nie zaprzeczyła, bo dowody w aktach są oczywiste..) .

    Doradzam każdemu, u którego sędziuje pani Barbara: Powtarzajcie swoje argumenty do znudzenia, zaprzeczajcie kłamstwom do znudzenia. Nie ufajcie, że coś jest w aktach, bo Pani Barbara nie ma czasu na takie pierdoły, jak Wasze dowody aktach.

    Odpowiedz

  2. Dokładnie mogę zgodzić się z opinią powyżej, niekompetentna osoba na stanowisku sędziego. Podejmuje pochopne decyzje, później jeżeli sytuacja wykazuje, że sędzina popełniła błąd – zwyczajnie rezygnuje z prowadzenia sprawy. Jest osobą nieodpowiedzialną, na tak poważnym stanowisku. Radziłabym zajęcie się sadzeniem grządek, a nie decydowaniem w ważnych kwestiach życiowych ludzi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *