Sędzia Jarosław Klon

Jarosław Klon urodził się w 1967 roku w Gliwicach i orzeka w II Wydziale Sądu Okręgowego w Gliwicach (Ośrodek Zamiejscowy w Rybniku). Reguły przydziału spraw dla tego sędziego: 100% czynności orzeczniczych.

Osądź poniżej tego sędziego – wyraź o nim swą obiektywną, merytoryczną opinie. Może się przydać.


 1. Jesteśmy rozczarowani..wydaniem tak nie sprawiedliwego wyroku …Jak można powiedzieć do człowieka ze moze żyć bez łazienki. ? Opierać się na kłamstwach świadka.? Zasadzić alimenty 1000 zl i alimenty na osobę bardzo młoda która pracuje ..która zgarnęła cały majątek ze sprzedaży domu w Anglii ?Która zwiozla sprzęt AGD ..meble ..I rzeczy swojego wówczas męża do Polski ..do mamy gdzie mieszkają w swoim domku nie ponoszą praktycznie żadnych opłat…Po czym..po dwóch miesiącach już była w związku z innym mężczyzną? …A jeszcze wówczas mąż chorował po 16 godz żeby mógł przelecieć do córeczki ?..Gdzie na życie po opłaceniu rachunków zostawało mu 100 do 200 £ na jedzenie ….Mój Boże to jest sprawiedliwy wyrok? Panie sedzio jak można. …Pozwolę sobie nadmienić ze była żoną ma wszystko ..stać ja na kupno auta jeżdżenie na imprezy …na wszystko …A jej były mąż. .Nie może mieć łazienki …To są Pana słowa. ..Zaskarżyć do Ministra Sprawiedliwości.? Tak bo nawet inni sędziowie są za postanowieniem rozwodu bez orzekania o winie…Za jeden błąd życiowy trzeba Pana zdaniem aż tak skrzywdzić człowieka…Zrozpaczona i rozczarowana matka ..I gdzie ta sprawiedliwość. .Na przyszłość proszę czytać akta….

  Odpowiedz

  1. Zgadzam się z ta opinia pan sędzia jest bardzo nie sprawiedliwy ale u mnie będzie apelacja zobaczymy, mąż może bic szarpać wyzywac klnac nie szanowac ograniczać z pieniedzy
   A jak żona kogoś pozna jest winna rozpadu małżeństwa oczywiście panie sędzia życzę takiej żony jakiego ja miałam męża

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *