Sędzia Katarzyna Smołka

Sędzia Katarzyna Smołka urodziła się w 1966 roku w Zawierciu a orzeka w V Wydziale Karnym Sądu Okręgowego w Katowicach. Wykonuje wyłącznie orzecznicze czynności mając nie mniej niż osiem sesji miesięcznie.

Osądź sędzię Katarzynę Smołkę jeżeli prowadziła Twoją sprawę – opublikuj poniżej Twoją opinie o niej. Nie moderujemy komentarzy ale prosimy o obiektywizm i rzeczowość zwłaszcza jeżeli Twój osąd jest negatywny. Wiele osób przeczyta to z czasem. My nie mieliśmy do czynienia z tą sędzią.


  1. Jak można umorzyć wznowienia śledztwa (prowadzonego przez ipn) najważniejszej osoby w Polsce, w okresie trwania 2 wojny światowej. To śmierdzi na kilometry.
    Już tyle lat minęło i wciąż opinia publiczna nie zna pełnych ekspertyz oraz utajnionych dokumentów przez brytoli. O katastrofie Męża stanu Pilsudskiego. Widać ktoś pomaga w utajnieniu zbrodni !!!! Skandal na całą Polskę !!! .. czerwona armia wciąż ma macki w Polsce. To Piłsudski z wizytą w Cccp żądał ujawnienia informacji o Katyniu !! Za to Ruskie go skazali na śmierć .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *