Sędzia Magdalena Jagiełło

Sędzia Magdalena Jagiełło urodziła się w 1975 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim i pracuje jako zastępca przewodniczącego V Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Katowicach jak również orzeka w tym wydziale. Reguły przydziału spraw dla tej sędzi: 100% – nie mniej niż osiem sesji miesięcznie.

Osądź tę sędzię – opublikuje poniżej obiektywną opinię o niej, z uzasadnieniem, zwłaszcza jeśli jest to opinia negatywna. Niech inne (potencjalnie) zainteresowane osoby przeczytają Twoją opinię. Twoja opublikowana tak opinia może okazać się ważna dla innych jak i dla Ciebie. My tej sędzi nie znamy, nie mieliśmy z nią do czynienia.


  1. Niestety nie mozna wniesc zadnych wnioskow… nie mozna sie odezwac Przesluchuje 300 osob w 20 minut i padaja skandaliczne wyroki… w zmowie z prokuratorem… Moja rodzina sie rozpadnie przez wlasnie te sedzine.. UMIESZ PATRZEC W LUSTRO?

    Odpowiedz

  2. Pani Sędzia jest poza prawem i ponad prawem ,żyje w wyimaginowanym czasie destrukcji w którym to padają skandaliczne wyroki w zmowie z prokuratorem,niestety.Jest wg niej samej nieomylna ,no bo jak to możliwe , żeby sędzia się mylił.Szybkość i jakość przesłuchiwanych osób w postępowaniu daje do zrozumienia stronom ,że sędzia jest osobą zależną i zawisłą , a ilość jakość zebranych dowodów nie ma nic wspólnego z rzetelnym trybem orzekania. Ilość nie ma nic wspólnego z jakością.Wyroki zapadają bowiem nie na sali sadowej lecz w kuluarach,skazanym się jest już z definicji jeszcze przed rozpoczęciem postępowania,a czy to ma coś wspólnego z winą lub jej brakiem jest najmniej ważnym.Statystyki i stan skazanych ZK musi się zgadzać.Trzeba wiedzieć że na stanowisko zastępcy przewodniczącego wydziału karnego trzeba sobie zasłużyć ilością wyroków skazujących – jest takie przysłowie w 4 RP, są wyroki polskie i wyroki śląskie o czym to świadczy pozostawiam pod rozwagę wszystkim zainteresowanym,a w szczególności wszystkim naiwnym którzy wierzą w tz wymiar polskiej sprawiedliwości

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *